top of page
Original on Transparent.png

Zlatý Wildfit

Exklusivní WILDFIT   90 denní výzva s individuálním koučováním

®

_edited.jpg

08.01.2024

Začínáme

_edited.jpg

100 000+

Absolventů z celého světa

_edited.jpg

50+

Videí s obsahem programu

_edited.jpg

13 

Online konzultací s koučem

Odhalte sílu svého neomezeného já v tomto exklusivním programu, který je určený pro všechny lidi, kteří jsou připraveni převzít kontrolu nad svým zdravím a životním stylem.  

 

WILDFIT 90 denní výzva je jeden z nejlépe hodnocených programů, který lidem pomáhá změnit  životní styl. Diety nefungují. Co se tedy podívat na hubnutí ze zcela jiného úhlu?

S WILDFITem se osvobodíte od tradičních diet, navždy změníte svůj vztah k jídlu, takže můžete hubnout bez nejistoty a striktnosti, které jdou ruku v ruce s tradičními dietami a transformujete svůj život.

Jak to vypadá, když této transformace dosáhnete?

Žijete naplno - Už se necítíte po ránu grogy, ani netrpíte obávanou odpolední únavou. Od rána do večera jste plní energie, jedete na plné obrátky a jste produktivní a efektivní. I vaše libido je silnější než dříve.

 

Nikdy jste se necítili tak zdraví - Vypadáte a cítíte se lépe než kdy dřív. Vaše tělo je silnější a pružné, vaše mysl ostrá s lepší pamětí i soustředěním. A každá vaše část, od pleti a vlasy po kosti a svaly pracuje a vypadá, tak jak by měla.

 

Téměř nikdy nejste nemocní - Už si ani nepamatujete, kdy jste byli naposledy nemocní a málokdy máte pocit, že na vás něco leze. Váš imunitní systém vás chrání nejen proti virózám, ale i ostatním nemocem.

 

Spíte jako nemluvně - Každý večer spíte tím nejhlubším a osvěžujícím spánkem, jaký můžete mít - a probouzíte se se skvělým pocitem. Nemáte problémy s usínáním nebo vstáváním, zatím co dříve jste jen měli dostatek času se zavřenýma očima.

 

Změnili jste své stravovací návyky - Vaše tělo se už nesápe s námahou po energii, vyvinuli jste si instinkt pro vybalancování kalorií a jedení výživného jídla. Půlnoční nájezdy na ledničku a chutě na sladkosti jsou jen vzdálenou minulostí.

 

Transformovali jste své tělo - Máte nyní svojí ideální váhu. Milujete, jak vypadáte v zrcadle a konečně zase nosíte oblečení, které vám nepadlo už léta. Skvěle spalujete tuky a máte chuť cvičit.

 

Stárnete s grácií a zdravě - Předčasné vrásky, vrzající klouby, ztuhlost, špatné držení těla a jiné známky stárnutí zmizeli a uvolnili cestu tělu, které vypadá a cítí se mnohem mladší "než by mělo". Nikdy v životě jste se necítili tak mladí, plní energie a sebevědomí.

 

O několik let jste přidali délce svého života - Vaše tělo má nyní všechny předpoklady pro dlouhý a naplňující život. Těšíte se na mnoho let kvalitně stráveného času, využitého děláním toho, co milujete a s lidmi, které milujete.

Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png

Co je WILDFIT  90denní výzva?

®

WILDFIT 90 je transformační program pro zdraví, který vás naučí, jak trvale změnit svůj postoj k jídlu a mít kontrolu nad tím co jíte. Tato metodologie pomáhá lidem, kteří chtějí snížit, zvýšit nebo si udržet svoji váhu. Je vhodná jak pro atlety, kteří chtějí zlepšit svůj výkon, tak i pro lidi, kteří prostě jen chtějí žít delší a kvalitnější život. WILDFIT 90 vás naučí, jak vytrénovat svůj mozek, aby nechtěl jídla, která pro vás nejsou dobrá, a naopak chtěl jídla která vám dodají spoustu energie a živin.

WILDFIT se nepodobá žádnému jinému nutričnímu programu se kterým jste se kdy mohli setkat. Nezaměřuje se na to, aby vám říkal, že máte jíst více jen vybrané potraviny a nic jiného. Ani neobsahuje striktní dietu a cvičení, které musíte do puntíku následovat.

 

Místo toho vás povedu cestou plnou informací o výživě, které vám otevřou oči a nástrojů, které vám pomohou postupně přeprogramovat své nastavení mysli ohledně jídla, tak abyste instinktivně vyhledávali to, co je pro vás dobré a vyhýbali se tomu, co vás brzdí nebo vám škodí. Nepoužíváme k tomu silnou vůli, protože ta z dlouhodobého hlediska nefunguje a vede k jojo efektům.

 

Na konci těchto 90 dní, už na některá jídla, která jste leta konzumovali ani nepomyslíte.

 

Každý týden se vám odemknou nová videa s obsahem programu a instrukcemi čemu máte věnovat pozornost. Zároveň se také každý týden setkáme online, abych vás podpořila a vedla na vaší WILDFIT cestě. Dále získáte přístup k dodatečným materiálům - průvodcům, receptům a dalším zdrojům. 

Wildfit kouč | Lifestyle Milenia
Co se během programu naučíte
Zlaty nadpis.jpg

1. část: Zjistíte, co vaše tělo opravdu potřebuje

Týden 1 a 2: pět programových videí každý týden a jednou týdně individuální koučingové online konzultace

V prvních dvou týdnech pokládáme základy vašeho budoucího zdravého já. V této fázi nebudete dělat mnoho změn nebo něco odstraňovat - spíše se budeme učit o jídle a vašem vztahu k němu.

 

Také se dozvíte o 6 základních typech lidského hladu a jednoduché způsoby, jak je neutralizovat. Následkem toho začne ustupovat vaše mlsná. Než se nadějete, zjistíte, že některé potraviny, které vás dříve lákali už nad vámi nemají takovou moc.

Tecka.png
Tecka.png
Zlaty nadpis.jpg

2. část: Přirozená lidská strava

Týden 3 až 10: dvě programová videa každý týden a jednou týdně individuální koučingové online konzultace

Zde začnete dělat pomalé změny ve svém jídelníčku. V rámci týdenních videí a koučingových konzultací se naučíte dělat tyto pozitivní změny a pomalu postupně je budeme přidávat. Tím, že necháme tělo rozhodnout co potřebuje a budeme dělat postupné změny, abychom mu to poskytli, tak postupně umožníme skutečné lidské dietě, aby vstoupila do vašeho životního stylu. Najednou zjistíte, že je veliký rozdíl v tom, co jíte teď a co jste jedli dříve. A to bez nějaké velké námahy.

 

Během této fáze začnete sklízet ovoce svého úsilí v podobě kvalitnějšího spánku, zvýšené energie, vitality, lepšího soustředění, méně výkyvů nálady, úpravy váhy a obecného zvýšení spokojenosti.

Tecka.png
Tecka.png
Zlaty nadpis.jpg

3. část: Rychlé hubnutí bez jojo efektu

Týden 11-12: dvě programová videa každý týden a jednou týdně individuální koučingové online konzultace

 

Týden 13: pět programových videí za týden a jednou v týdnu individuální koučingové online konzultace

Tato fáze programu je především tom, abychom se ujistili, že veškeré změny, které jsme udělali s vámi zůstanou a stanou se součástí vašeho WILDFIT životního stylu již napořád.

 

Naučíte se, jak pracovat se sezónními změnami a jak využívat sezónnosti k tomu, abyste hluboce integrovali principy WILDFITu do svého života.

 

Získáte veškeré nástroje k tomu, abyste věděli, jak zvládat veškeré situace, se kterými se můžete setkat někdy v budoucnu.

 

Bude mít stále lepší a lepší výsledky a během této fáze půjde vaše zdraví stále nahoru

Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png

13 online WILDFIT   konzultací

Jmenuji se Zlata Poseltová a jsem certifikovaná WILDFIT koučka. Na svojí transformační cestu jsem se vydala v roce 2012, kdy jsem, aniž bych jakkoli změnila svoje dosavadní stravování, začala z ničeho nic mít problémy se zažíváním, kila začala jít nahoru a cítila jsem se neustále unavená a bez energie. Během mé cesty jsem narazila na nespočet dietních programů, ale žádný mi dlouhodobě nepomohl. 


To je však minulostí a od té doby jsem ušla dalekou cestu, spolupracovala s mnoha lidmi, pomohla jim nejen zhubnout, ale i zlepšit celkové zdraví a zvýšit jejich energii. A to samé bych chtěla pro Vás! Protože, když jste plní energie a cítíte se skvěle, tak všechny překážky zvládáte s lehkostí a snadno si plníte své sny! 

V rámci těchto 13ti týdnů vás provedu hlubšími znalostmi v daném tématu, které se v hlavním programu nedozvíte, včetně tipů, jak si připravit některé potraviny, jak zvýšit svojí imunitu, zvládat stres a mnohem více.

®

Foto01.jpg
Vyzkoušejte program na 10 dní bez rizika

Nemusíte se rozhodnout hned - program si můžete vyzkoušet a sami zjistit, jestli pro vás skutečně to pravé. Není náhoda, že 90% klientů úspěšně dokončí náš program. Tato 90 denní výzva byla připravena s velikou pečlivostí, je stále doplňována o nejnovější informace a formována na základě zpětné vazby tisíců našich klientů. Pevně věříme, že WILDFIT 90 denní výzva pomůže i vám dosáhnout (nebo dokonce i předčít) vaše zdravotní cíle.

Pokud však shledáte, že program nesplňuje vaše očekávání můžete do 10 dnů od začátku programu požádat o vrácení peněz. Stačí, když mi dáte vědět emailem nebo na naší konzultaci a peníze vám bez zbytečných otázek vrátím.

Mnoho našich klientů, když začínali WILDFIT, říkalo, že je to jejich poslední pokus udělat ve se svém životě nějakou změnu. Na konci programu pak byli šťastní, že tento pokus udělali. Takže moje otázka zní: Co můžete ztratit? S garancí, kterou nabízím, proč nedat WILDFITu šanci. Sami pak uvidíte, jestli i vy budete dalším příběhem úspěchu.

Co je v programu zahrnuto

Každý dokáže krátkodobě změnit své stravovací návyky. O tom ale WILDFIT není. Je to systém, který pomáhá k trvale udržitelné transformaci vašeho zdraví a životního stylu. Toto všechno získáte, pokud se připojíte do naší výzvy

90 denní Wildfit program Kompletní WILDFIT program vytvořený Eric Edmeadsem, se kterým změníte svůj vztah k jídlu a změníte své tělo a zdraví. Vše je vysvětleno jednoduchou formou bez zbytečně matoucích odborných termínů. Každé video je přímé a jednoduché na pochopení 

individuální kouČing 90 denní důkladné a snadno aplikovatelné koučování v oblasti výživy a trvalé změny v chování ohledně jídla

 

nástroje Všechny instrukce, nástroje, recepty a podporu, kterou budete potřebovat, abyste transformovali svoje zdraví a tělo - bez toho aniž byste s tím zápasili jen pomocí silné vůle

doživotní pŘ ístup  Doživotní přístup do celého program se všemi bonusy

PODPORA SKUPINY Po celou dobu programu budete mít 24/7 k dispozici uzavřenou facebookovou skupinu, do které můžete vkládat svoje dotazy, sdílet v kruhu stejně naladěných lidí a vzájemně se podporovat. Po skončení programu budete mít také přístup do mezinárodní WILDFIT skupiny.

"wildfit Život" e-kniha ZDARMA Na konci programu získáte zdarma knihu Wildfit život. Tato e-kniha vám pomůže začlenit do života vše, co jste se v průběhu WILDFITu naučili. Takže i po skončení programu budete mít k dispozici příručku, která vás bude provázet vaším WILDFIT životem

Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
 • Poskytujete záruku vrácení peněz?
  Ano! Ve WILDFIT a jeho účinky pevně věřím, proto nabízím 100% garanci vrácení peněz. Pokud dokončíte aspoň 80% programu a účastníte se 80% online koučinkových workshopů a přesto nebudete spokojeni s vaší zkušeností, tak vám vrátím vaše peníze v plné výši.
 • Co když se již stravuji Paleo? Nebo Keto?
  Mezi WILDFITem a Paleo a Keto dietou jsou některé podobnosti. Nicméně, co výrazně odlišuje WILDFIT a na co klade velký důraz je nastavení mysli a behaviorální změny. Místo toho, abychom vám jen říkali, co máte jíst, dáváme vám i nástroje, jak přeprogramovat svoje myšlení (a tudíž také vaše chování) ohledně jídla, alkoholu, kofeinu a mnohem víc.
 • Bude pro mě tento program fungovat, i když normální diety pro mě dříve nefungovaly?
  Více než cokoli, je WILDFIT založený a vědeckém faktu: snažit se zlepšit svoje zdraví pomocí konvenčních diet a fitness programů je jak zoufale náročné tak zcela nepotřebné. Statistiky ukazují, že průměrný člověk po každém dietním programu přibere v průměru 1,5 kg. A pouze zhruba 25% lidí se podaří trvale zhubnout. Je to proto, že tradiční diety jsou sestavovány lidmi, kteří nepřistupují k zdraví holisticky. WILDFIT je naopak založený na principu, že každý živočich má svoji "přirozenou dietu" neboli určitý způsob stravování, který tomu danému živočichovi umožňuje fungovat tak dobře, jak je to jen možné. A čím blíže je této "přirozené dietě" tím lepší je kvalita jeho života a dlouhověkost. WILDFIT hluboce čerpá z evoluční historie, nutriční antropologie a moderních komunit lovců a sběračů, aby zmapoval dokonalou lidskou dietu. Když se toto ještě zkloubí s vědeckými poznatky a behaviorální psychologií, tak z toho vznikne velice účiný program, který je mnohem efektivnější než cokoliv jiného. Takže ano, jsme přesvědčeni, že WILDFIT přinese úžasné změny vašemu tělu i celkovému pocitu, ať už byly vaše předchozí zkušenosti s hubnutím a zdravím jakékoliv.
 • Je WILDFIT vhodný pro vegany a vegetariány?
  Ano, i vegani a vegetariáni mohou zakusit mnohé benefity, které WILDFIT přináší lidskému zdraví. Jen mějte na paměti, že v určitých fázích 90 denní výzvy WILDFIT doporučuje některou živočišnou stravu, kterou je možné nahradit rostlinnou stravou, ale efektivita programu se tím o něco sníží.
 • Zbaví mě WILDFIT nemocí?
  WILDFIT není léčebný program a informace v něm by neměly být považovány za lékařské rady. Ačkoliv klienti po dokončení programu hlásí normalizaci hladiny krevního cukru, ústup alergií, zdravý úbytek váhy a výrazné snížení výskytu různých symptomů, jsou tyto pouze vedlejší účinky zdravého životního stylu. A přestože se díky WILDFITu mnoho klientů zbavilo různých symptomů onemocnění - a snížili svoji závislost na některých lécích - doporučuji předem konzultovat s vaším lékařem veškeré změny ve vašem zdravotním plánu (včetně dávek léků), které chcete udělat.
Příběhy klientů

WILDFIT je víc než dieta - dal nám nástroje k tomu, abychom snadno udělali změny v našem životním stylu, které vedly ke zvýšení naší spokojenosti i energie v životě.

Toto nebyla jen výzva, která navždy změnila mojí fyzičku, byla to emoční cesta, jejíž výsledky jsou trvalé.

Líbil se mi celý WILDFIT program - moc se mi líbil začátek a to, od kolika věcí, jsem se navždy osvobodil, ale nejvíc se mi líbil konec a všechny ty výsledky!

Poprvé za celý svůj život mám plnou kontrolu nad tím, co jím i piju a nad tím jak o jídle přemýšlím.

Během své WILDFIT cesty se můj zdravotní stav zlepšil natolik, že jsem se zbavila všech prášků - na tlak, na pálení žáhy i na alergii. Spím mnohem lépe. Moje kloubní náhražka již nemá žádné záněty. Má energii! Můj vztah k jídlu se naprosto změnil. Cítím se naprosto skvěle každý den!

Co všechno v rámci programu získáte?

Kompletní WILDFIT program, se kterým změníte svůj vztah k jídlu a zároveň změníte i svoje tělo a zdraví

(v hodnotě 8 760 Kč).

 

13 Individuálních online konzultací ( v hodnotě 26 000 Kč).

 

90 denní koučování v oblasti výživy a trvalé behaviorální změny.

 

Všechny nástroje, instrukce, recepty a podporu, kterou potřebujete k transformaci svého zdraví a těla, bez toho aby jste zápasili s nedostatkem silné vůle

 

Doživotní přístup do celého programu a bonusů

Přístup do mezinárodní WILDFIT komunity po skončení programu

Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
Tecka.png
Kurz je nyní plně obsazen, další Zlatý WILDFIT začíná 08.01.2024
Original on Transparent.png

Zlatý Wildfit

Exklusivní WILDFIT    90 denní výzva
s individuálním koučováním

®

Investice

21 760 Kč

Možné platit ve dvou splátkách: 2 x 10 880 Kč

Praktické informace k programu Zlatý WIDLFIT - 90 denní výzva
KDY?

Zlatý WILDFIT se otevírá pouze 2x ročně pro omezený počet klientů. Další  Zlatá WILDFIT 90 denní výzva začíná:

08.01.2024

KDE?
 • Program je 100% online

 • Obsah programu pro daný den budete mít přístupný ze svého profilu a můžete se k němu kdykoli vrátit

 • Individuální  konzultace budou  probíhat přes Zoom

CO BUDU POTŘEBOVAT?
 • Registraci na těchto stránkách

 • Počítač s webkamerou a připojením k internetu

 • Účet na Facebooku (volitelné)

 • Chuť na sobě pracovat

ZA KOLIK?

Cena programu je

 

21 760 Kč

 Možné platit ve dvou splátkách

2x 10 880 Kč

Více než 300 transformačních příběhů lidí z celého světa

Zde se můžete podívat či si přečíst, co o WILDFITu říkají klienti z celého světa

Original on Transparent.png
bottom of page