top of page

Zaregistrujte se a získejte ZDARMA eBook 9 Tipů jak posílit imunitu

Foto01.jpg
Zlata Poseltová

WILDFIT kouč

Specializace

 

Harmonizace zažívání

Hubnutí po třicítce

Zdravé vaření / Meal preps

WILDFIT

Wildfit kouč
Wildfit kouč Lifestyle Milenia
Můj příběh

 

Jsem milovnice zdravého životního stylu, osobního rozvoje a vaření. Snažím se v životě neustále rozvíjet a být zdravější verzí sebe sama.

 

Na svojí transformační cestu jsem se vydala v roce 2012, kdy jsem (aniž bych jakkoli změnila svoje dosavadní stravování) začala z ničeho nic mít problémy se zažíváním, kila začala jít nahoru a cítila jsem se neustále unavená a bez energie. A protože preferuji holistický přístup, pátrala jsem nejen po řešení, ale také po příčině problému. Najít příčinu se mi moc nedařilo, stravovala jsem se stále stejně, pohybu neubylo, takže jsem neviděla důvod, proč by se měl můj zdravotní stav horšit. S řešením se to zdálo jednodušší, obrátila jsem se o pomoc k fitness programům, moderní medicíně, výživovým poradcům, a nakonec ke Googlu a různým dietám.

 

Něco z toho přineslo krátkodobé výsledky, něco žádné a něco dokonce moje zdraví spíš ještě zhoršilo. Nic z toho však problém skutečně nevyřešilo. Aspoň jsem ale na této cestě nasbírala mnoho zkušeností a znalostí a po důkladném prozkoušení jsem opustila všechny tyto slepé uličky, do kterých jsem se vydala. Výsledky jsem neměla, ale stejně jako Jára Cimrman jsem věděla, že "Tudy ne, přátelé!" :)

 

Nechci tím říct, že by zmíněné věci nefungovaly nikdy a pro nikoho. To rozhodně ne. Ale nefungovaly pro mě, ať jsem snažila sebevíc. A když už jsem se nakonec po letech snažení vzdala veškeré naděje na zlepšení svého zdraví a smířila s tím, že jsem po třicítce a lepší už to prostě asi nebude, tak mi zásahem štěstěny přišel do cesty WILDFIT.

 

WILDFIT mi jako jediný pomohl pochopit příčinu mého problému a zároveň ho i snadno vyřešil. S WILDFITEM jsem shodila 15kg a vrátila se ke svému skutečnému, trvalému, přirozenému zdraví a navíc mi přinesl do života spoustu energie, kterou jsem neměla ani před třicítkou. Stále více lidí kolem mne si začalo všímat mé proměny a ptát se, jak jsem to dokázala. A protože štěstí se násobí a přičítá, když se o něj podělíte s ostatními, rozhodla jsem se sdílet svoji zkušenost a stát se WILDFIT koučem, abych mohla pomáhat těm, kteří stejně jako já zápasí s nadváhou, chtějí změnit svůj životní styl nebo zlepšit své zdraví pomocí vhodného stravování.

 

Jsem si jistá, že když jsem to dokázala já, tak vy to dokážete taky. A nebudete v tom sami, budu Vás ráda podporovat na každém kroku, který spolu uděláme!

bottom of page