top of page
Užívat si přírody

Zaregistrujte se a získejte ZDARMA eBook 9 Tipů jak posílit imunitu

Žijte déle. Žijte lépe. Žijte svobodně.

Ode dneška za 90 dní můžete mít absolutní kontrolu nad svým jídlem i životem. S údivem budete sledovat, jak vaše tvary, pleť, svalová hmota a vaše energie prochází úplnou a trvalou přeměnou. Vaše tělo, vaše dlouhověkost, vaše rodina i váš život vám za to poděkují.

WildFit 90 denní výzva
Wildfit kouč | Lifestyle Milenia
Řekněte sbohem "Někdy začnu" a přidejte se k naší výzvě ještě dnes

Už žádné "někdy začnu" nebo přihlášení se do programu, který nikdy nedokončíte. WILDFIT je záměrně nastavený tak, aby vám postupně, krok po kroku pomáhal dosáhnout výrazných výsledků za 90 dní (ve většině případů dokonce i dříve!). Tento program je připravený tak, aby začal měnit váš život IHNED.

Získejte energii ke zdravějšímu a naplňujícímu životu

Stalo se vám v minulosti, že jste začali nějaký program, ale nedošli jste dále než do druhého dne? Nebo jste došli až dokonce, a přesto jste nezaznamenali žádnou změnu?

 • Pokud cítíte, že už jste zkusili všechno, a přesto jste se nezbavili nadbytečné váhy, nezískali jste energii, kterou chcete v životě mít nebo se necítíte tak mladí, jak byste se měli cítit, tak jste na správném místě.

 • Pokud jste unavení a otrávení pocitem bezmoci ohledně jídla a chcete opravdově vychutnávat zdravější jídla (ale ani si nejste jistí, jestli je to možné), tak jste na správném místě.

 • Pokud máte životní cíle a sny, ale nemáte energii na nich pracovat a víte, že lepší spánek a soustředění by vám k jejich dosažení pomohly, tak jste na správném místě

Rodina chůzi na pláži
Práce ve skupině
Nebudete v tom sami

Každý někdy potřebuje podpořit. Proto pro vás bude v rámci 90 denní výzvy k dispozici facebooková skupina, která vám bude pomáhat po celou dobu této vzrušující cesty k lepšímu zdraví. Už nebudete zažívat pocit, že jste ztracení a zahlcení zase dalším "dietním plánem", místo toho budete zaznamenávat nevídané úspěchy s WILDFIT komunitou po vašem boku.

WILDFIT nevyžaduje žádné cvičení

V žádném případě nechceme lidi odrazovat od cvičení, to určitě ne. Mnoho lidí se však domnívá, že cvičení je nejlepší způsob, jak změnit své tělo, ve skutečnosti to tak ale není. Ve většině případů je to spíš o jídle. Proto se WILDFIT soustředí na správnou nutriční volbu a nastavení mysli ohledně jídla.

Miluj se
zdravotní Šťávy
Není to krátkodobá očista, při které hladovíte

WILDFIT je životní styl a WILDFIT 90 denní výzva je o tom skutečně vnímat své tělo a postupně krok po kroku ho připravovat na nový způsob stravování.

Znáte takové ty dietní programy, které vás učí, jak přetrpět nízkokalorickou stravu? Tohle NENÍ jeden z nich. V tomto programu nebudete nikdy hladoví.

Program však není zcela bez výzev

Některé změny pro vás budou zcela bez námahy, ale některé pro vás budou výzvou. Proto je komunita i podpora kouče velice důležitá. A vy budete mít podporu na každém kroku tohoto programu.

Online koučování zdravého životního stylu
Grapefruit a vitamíny
Nemusíte dokupovat žádné drahé instantní prášky a speciální doplňky stravy

WILDFIT po vás nebude chtít, abyste si nakoupili různé speciální doplňky stravy ani energy drinky. Všechny potraviny, které budete jíst, se dají sehnat v běžném supermarketu.

Je to mnohem víc než jen výživový program

WILDFIT 90 je také cesta osobního rozvoje. Na jejím konci budete mít daleko lepší představou o tom kdo jste, proč děláte právě ta která rozhodnutí a budete vědět jak si vytvořit trvale udržitelnou změnu ve svém životě (jak v kuchyni tak mimo ni)

Osobní rozvoj Wildfit kouč

Co je WILDFIT 90denní výzva?

WILDFIT 90 je transformační program pro zdraví, který vás naučí, jak trvale změnit svůj postoj k jídlu a mít kontrolu nad tím co jíte. Tato metodologie pomáhá lidem, kteří chtějí snížit, zvýšit nebo si udržet svoji váhu. Je vhodná jak pro atlety, kteří chtějí zlepšit svůj výkon, tak i pro lidi, kteří prostě jen chtějí žít delší a kvalitnější život. WILDFIT 90 vás naučí, jak vytrénovat svůj mozek, aby nechtěl jídla, která pro vás nejsou dobrá, a naopak chtěl jídla která vám dodají spoustu energie a živin.

Co je v programu zahrnuto

Každý dokáže krátkodobě změnit své stravovací návyky. O tom ale WILDFIT není. Je to systém, který pomáhá k trvale udržitelné transformaci vašeho zdraví a životního stylu. Toto všechno získáte, pokud se připojíte do naší výzvy

Více než 50 videí, ve kterých vás provedeme nastavením vaší mysli ohledně jídla a změnami životního stylu, které jsou jádrem filosofie WILDFITu. Vše je vysvětleno jednoduchou formou bez zbytečně matoucích odborných termínů. Každé video je přímé a jednoduché na pochopení.

Nebudete v tom sami. Pokud si vyberete variantu s koučem každý týden budeme mít online workshopy, kde budete mít možnost ujasnit si své informace, zeptat se na doplňující otázky a sdílet svoje pokroky. Pokud si vyberete variantu bez kouče nemusíte obávat budu vždy k dispozici na mailu a odpovídat na vaše dotazy.  

Po celou dobu 90 denní výzvy budete mít 24/7 k dispozici uzavřenou  facebookovou skupinu, ve které můžete 

sdílet svoje zkušenosti v kruhu stejně naladěných lidí a vzájemně se podporovat. Po skončení programu budete mít doživotní přístup i do mezinárodní WILDFIT skupiny.

Tato e-kniha vám pomůže začlenit do života vše, co jste se v průběhu WILDFITu naučili. Takže i po skončení programu budete mít k dispozici příručku, která vás bude provázet vaším WILDFIT životem.

90 denní Wildfit program

Online 
kouČing

PODPORA SKUPINY

wildfit Život e-kniha

Eric Edmeades
Eric Edmeades
Poznejte zakladatele WILDFITu

V mládí Eric Edmeades zápasil s neustálými záněty krku a nosních dutin, s nadváhou, akné a chronickou únavou.

Lékaři se domnívali, že odstraněním krčních mandlí se problém pravděpodobně vyřeší. Eric se ale rozhodl nejdříve zkusit experimentovat se změnou svého stravování. Během 30 dní všechny jeho symptomy zmizely a plánovaný zákrok, tak mohl zrušit.

Znáte ten typ lidí, kteří dostanou nějaký nápad a pak jsou tím úplně posedlí? Eric je jedním z takových lidí. Byl fascinovaný jídlem a jeho rolí v dosažení skutečného zdraví. Chtěl pochopit, proč tak jednoduchá věc jako je změna jídelníčku, dokázala v tak krátkém čase uzdravit jeho tělo, obzvláště když západní medicína mu léta předhazovala, že jediným řešením je odstranit krční mandle.

Jeho výzkum ho zavedl až do Afriky, kde žil mezi Křováky a studoval jejich stravovací návyky. Prostudoval stohy knih o výživě a funkční antropologii. Zasvětil leta svého života analýze a testování svých teorií a výsledkem toho všeho je WILDFIT.

Bez Ericova nadšení by tisíce lidí, kterým WILDFIT změnil život, stále zápasili se špatným zdravím a vysilujícími nemocemi. Jsme více než vděční za jeho odhodlání hledat cestu k sebe uzdravení a žít svobodný život

A kdo jsem já?

Jsem certifikovaný WILDFIT kouč, který Vás bude provázet celým WILDFITem a podporovat Vás na každém kroku, který spolu uděláme.

 

Ale především jsem někdo, kdo dlouhodobě bojoval s nadváhou a špatným zažíváním. Zkoušela jsem všechny možné diety a detoxikace, ale až WILDFIT mi pomohl shodit 15kg a vrátit se ke svému skutečnému, trvalému, přirozenému zdraví a navíc mi přinesl do života spoustu energie, kterou jsem neměla ani před třicítkou.

Lifestyle Milenia Wildfit kouč
Wildfit kouč
Co se během programu naučíte

Tisíce lidí po celém světě již objevili svobodu, která přišla s pochopením toho, jak funguje jejich tělo i strava, kterou jedí a jak jsou tyhle dvě věci vzájemně propojené. Tato směs selského rozumu s dynamikou Ericových technik behaviorálních změn dala vzniknout velice efektivnímu programu, kterým 90denní WILDFIT výzva je.

Již během prvního týdne se naučíte, jak opět převzít otěže svého zdraví do vlastních rukou.

Zde je přehled 90 denní výzvy

Každý dokáže krátkodobě změnit své stravovací návyky. O tom ale WILDFIT není. Je to systém, který pomáhá k trvale udržitelné transformaci vašeho zdraví a životního stylu. Zde je přehled toho, jak 13ti týdenní WILDFIT proces vypadá:

Týden 1

Základy a emoční jedení

Pokládáme základy: měníme vaše nastavení mysli ohledně jídla a stravovacích návyků. První týden vás učí, proč máte chuť právě na to dané jídlo zatímco jiná vám nechutnají. Pokud jste emoční jedlík, jo-jo dietář nebo cukroholik, získáte zde mnoho cenných poznatků.

Co se během programu naučíte

Týden 2 a 3

Cukrová proměna

V těchto dvou týdnech budeme opouštět závislost na rafinovaném cukru. Pokud se cítíte bezmocní nad svými chutěmi na sladké, týden dva a tři tyto chutě rychle zažene.

Co se během programu naučíte

Týden 4 a 5

Učíme se milovat ty dobré věci

Během těchto dvou týdnu naučíte svoje tělo milovat čerstvé jídlo, které není průmyslově zpracované. WILDFIT není o tom šokovat vaše tělo drastickými změnami, každá úprava jídelníčku je jemně vrstvena na předchozí změny. To znamená, že na každou změnu budete dobře připraveni. Tohle je také týden, ve kterém většina účastníků zaznamenává, že jejich nálada i energie se značně zlepšila. Nepotřebují se již spoléhat na kofein nebo alkohol, jak tomu bylo dříve.

Co se během programu naučíte

Týden 6 až 10

Jaro

Na základě filozofie WILDFIT sezón, Jaro je období, ve kterém většina účastníků zaznamenává stabilizaci svojí váhy. Ať už je vaším cílem váhu shodit, nabrat nebo udržet, tyto týdny vám pomohou dostat se do vaší přirozené rovnováhy.

Co se během programu naučíte

Týden 11

Ukončení Jara

WILDFIT metodologie je revoluční částečně právě díky tomu, že neomezuje vaše tělo na jedení jen jedním způsobem. Naše tělo chce proměny a cykly. Tento týden proto pomalu opouštíme hluboké Jaro.

Co se během programu naučíte

Týden 12

Zpátky do Jara

Tento týden se opět přesuneme do hlubokého Jara, které dá našemu tělu signál k očistě a opakování procesu stabilizace váhy.

Co se během programu naučíte

Týden 13

WILDFIT život

Tento týden vezmete otěže do svých rukou na 100%. Sami se rozhodnete, jaká sezóna vám vyhovuje a jak i nadále činit rozhodnutí o jídlech, která vám dodají sílu místo toho, aby vás omezovala.

Co se během programu naučíte
Kouč zdravého životního stylu
Nemáte co ztratit

Mnoho našich klientů, když začínali WILDFIT, říkalo, že je to jejich poslední pokus udělat ve se svém životě nějakou změnu. Na konci programu pak byli šťastní, že tento pokus udělali. Takže moje otázka zní: Co můžete ztratit? S garancí, kterou nabízíme, proč nedat WILDFITu šanci. Sami pak uvidíte, jestli i vy budete dalším příběhem úspěchu.

Garance vrácení peněz

Není náhoda, že 90% klientů úspěšně dokončí náš program. Tato 90 denní výzva byla připravena s velikou pečlivostí, je stále doplňována o nejnovější informace a formována na základě zpětné vazby tisíců našich klientů. Pevně věříme, že WILDFIT 90 denní výzva pomůže i vám dosáhnout (nebo dokonce i předčít) vaše zdravotní cíle. Ale pokud dokončíte aspoň 80% tohoto programu a přesto nebudete spokojeni s výsledky, rádi vám vrátíme zpět vaše peníze. Garance vrácení peněz se vztahuje pouze na WILDFIT 90 denní výzvu.

Začněte žít svůj WILDFIT život již dnes
WILDFIT
90 denní výzva

Jdu do toho!

Chci zlepšit své zdraví ihned!

Try-WildFit_WF_Coach_05.jpg
Chci vědět o
WILDFITu víc

Zaregistrujte se jako člen na těchto stránkách a získáte ZDARMA přístup do

7 denního kurzu

Principy WILDFITu 

Praktické informace k programu
KDY?

WILDFIT program se otevírá pouze pro omezený počet klientů. Další WILDFIT 90 denní výzva začíná:

04.09.2023

 

KDE?
 • Program je 100% online

 • Obsah programu pro daný den budete mít přístupný ze svého profilu a můžete se k němu kdykoli vrátit

 • Pokud si vyberete variantu s koučem, konzultace budou probíhat přes Zoom

CO BUDU POTŘEBOVAT?
 • Registraci na těchto stránkách

 • Počítač s webkamerou a připojením k internetu (pro varianty s koučováním)

 • Účet na Facebooku (účast ve skupině je dobrovolná, není nutná pro úspěšné dokončení programu)

 • Chuť na sobě pracovat

 • Poskytujete záruku vrácení peněz?
  Ano! Ve WILDFIT a jeho účinky pevně věřím, proto nabízím 100% garanci vrácení peněz. Pokud dokončíte aspoň 80% programu a účastníte se 80% online koučinkových workshopů a přesto nebudete spokojeni s vaší zkušeností, tak vám vrátím vaše peníze v plné výši.
 • Co když se již stravuji Paleo? Nebo Keto?
  Mezi WILDFITem a Paleo a Keto dietou jsou některé podobnosti. Nicméně, co výrazně odlišuje WILDFIT a na co klade velký důraz je nastavení mysli a behaviorální změny. Místo toho, abychom vám jen říkali, co máte jíst, dáváme vám i nástroje, jak přeprogramovat svoje myšlení (a tudíž také vaše chování) ohledně jídla, alkoholu, kofeinu a mnohem víc.
 • Bude pro mě tento program fungovat, i když normální diety pro mě dříve nefungovaly?
  Více než cokoli, je WILDFIT založený a vědeckém faktu: snažit se zlepšit svoje zdraví pomocí konvenčních diet a fitness programů je jak zoufale náročné tak zcela nepotřebné. Statistiky ukazují, že průměrný člověk po každém dietním programu přibere v průměru 1,5 kg. A pouze zhruba 25% lidí se podaří trvale zhubnout. Je to proto, že tradiční diety jsou sestavovány lidmi, kteří nepřistupují k zdraví holisticky. WILDFIT je naopak založený na principu, že každý živočich má svoji "přirozenou dietu" neboli určitý způsob stravování, který tomu danému živočichovi umožňuje fungovat tak dobře, jak je to jen možné. A čím blíže je této "přirozené dietě" tím lepší je kvalita jeho života a dlouhověkost. WILDFIT hluboce čerpá z evoluční historie, nutriční antropologie a moderních komunit lovců a sběračů, aby zmapoval dokonalou lidskou dietu. Když se toto ještě zkloubí s vědeckými poznatky a behaviorální psychologií, tak z toho vznikne velice účiný program, který je mnohem efektivnější než cokoliv jiného. Takže ano, jsme přesvědčeni, že WILDFIT přinese úžasné změny vašemu tělu i celkovému pocitu, ať už byly vaše předchozí zkušenosti s hubnutím a zdravím jakékoliv.
 • Je WILDFIT vhodný pro vegany a vegetariány?
  Ano, i vegani a vegetariáni mohou zakusit mnohé benefity, které WILDFIT přináší lidskému zdraví. Jen mějte na paměti, že v určitých fázích 90 denní výzvy WILDFIT doporučuje některou živočišnou stravu, kterou je možné nahradit rostlinnou stravou, ale efektivita programu se tím o něco sníží.
 • Zbaví mě WILDFIT nemocí?
  WILDFIT není léčebný program a informace v něm by neměly být považovány za lékařské rady. Ačkoliv klienti po dokončení programu hlásí normalizaci hladiny krevního cukru, ústup alergií, zdravý úbytek váhy a výrazné snížení výskytu různých symptomů, jsou tyto pouze vedlejší účinky zdravého životního stylu. A přestože se díky WILDFITu mnoho klientů zbavilo různých symptomů onemocnění - a snížili svoji závislost na některých lécích - doporučuji předem konzultovat s vaším lékařem veškeré změny ve vašem zdravotním plánu (včetně dávek léků), které chcete udělat.
bottom of page