top of page

Zaregistrujte se a získejte ZDARMA eBook 9 Tipů jak posílit imunitu

Zaregistrujte se a získejte ZDARMA eBook 9 Tipů jak posílit imunitu

Návrat ke stravě, kterou pro nás Matka příroda zamýšlela

Green smoote
Wildfit kouč | Lifestyle Milenia
Jste připraveni začít WILDFIT?

V průběhu programu i v naší komunitě pomáhám lidem zlepšit jejich vztah k jídlu s pomocí účinné kombinace znalostí základních nutričních principů a efektivních technik k dosažení behaviorálních změn. Díky tomu se lidé mohou zbavit svých emočních postojů k jídlu, zamilují si to, jak vypadají a přijmou životní styl, který chtějí vést.

Každý tvor na Zemi má svoji dietu; tedy specifický způsob, jakým se stravuje a který umožnuje jeho tělu fungovat tak dobře, jak je to jen možné.

Ve WILDFITu věříme, že totéž platí i pro člověka.

Existuje ideální strava pro lidi, ale vymoženosti moderního života a marketingové kampaně potravinářského průmyslu nás přiměly jíst věci, které jsou protikladem naší přirozené stravy.
 

Proto v dnešní době 1 ze 3 lidí umírá na nemoci srdce a další 1 ze 3 na rakovinu.

Jídlo je naším největším lékem, ale příliš mnoho z nás ignoruje nebo zneužívá tento bohatý zdroj zdraví.

WIILDFIT je o návratu k přirozené stravě, kterou pro nás Matka příroda vytvořila, a o znalostech, které vám pomohou dát vašemu tělu základní živiny, které potřebuje, aniž bychom se spoléhali na sílu vůle
nebo přísná pravidla tradičních diet.

Některé z benefitů, které vám WILDFIT přinese
Absolutní svobodu v jídle

Mnoho programů zdravého životního stylu je postaveno na přísných pravidlech a požadavcích, které musí být striktně dodržovány - JINAK.

Tento přístup, ale učí lidi bát se jídla spíš, než aby jim to pomáhalo rozhodnout se pro "dobré jídlo", které je jak uspokojující, tak nutričně hodnotné. WILDFIT se soustředí spíše na to, aby těch "dobrých jídel" bylo více. Pokud si chcete občas dát sklenku vína nebo uždibnout kousek sýra, ukážeme vám, jak to udělat zdravým způsobem. Toto není dočasná dieta, kterou chvíli držíte a chvíli ne. WILDFIT je životní styl, který má za cíl, abyste se cítili co nejlépe bez restrikcí nebo trestů. WILDFIT je o svobodě. Vždy pouze o svobodě.

zdravé pár
Zdravé jídlo
Mějte kontrolu nad svojí myslí

Jedna z klíčových součástí WILDFITu překvapivě nemá nic společného s jídlem – ale s vaší myslí. Kromě klíčových nutričních informací, WILDFIT učí i jak odstranit potřebu silné vůle při rozhodování o jídle. Místo abychom vás učili bojovat se svými chutěmi, WILDFIT klade silný důraz na nastavení mysli a techniky behaviorálních změn, které ve svém důsledku zcela eliminují stavy, kdy vás „honí mlsná“. Pocit, že nemáte kontrolu nad některými jídly není přirozenou lidskou součástí, ačkoli jsme často vedeni k tomu domnívat se, že to tak je. WILDFIT vám ukáže, jak ovládnout svoje myšlení ohledně jídla tak, abyste měli kontrolu nad každou jednotlivou volbou, kterou učiníte

Budete jíst v souladu s přirozenými sezónami vašeho těla

Věděli jste, že vaše tělo má přirozenou sezónu pro spalování tuků (tedy hubnutí)? Existují čtyři různé sezóny a každá z nich hraje v lidském životě důležitou roli, bohužel většina lidí stráví celý svůj život zaseknutá v jedné sezóně (a není to ta, ve které se hubne). Dokázali byste uhodnout, co předá tělu informaci, že se má přepnout z jedné sezóny do druhé? Je to JÍDLO. Nepotřebujete žádné prášky ani magické drinky. S WILDFITem se naučíte rozeznávat jednotlivé sezóny a jídla, která je spouštějí. Díky tomu pak můžete sladit svoji stravu s vašimi vlastními individuálními zdravotními i fitness cíli.

jahody
WILDFIT byl vytvořený na základech pradávné moudrosti

Upřímně, přímá zkušenost tisíců lidí s naším programem je pro nás víc než dostačující, ale i tak, WILDFIT je založený na víc než jen příbězích o úspěchu. Téměř všechny základní principy WILDFITu jsou čerpány z pradávné společností lovců a sběračů – nejen ze zkoumání jejich životního stylu, ale také z hledání faktů o jejich nutriční fyziologii. V dávných dobách, kdy naši předci jedli podle svých instinktů a podle dostupnosti jídla (neměli k dispozici non-stop supermarkety, ani nebyli pod konstantním tlakem marketingových kampaní výrobců potravin), jedli některých druhů potravin více než my a některých méně. Ve WILDFITu jdeme v jejich stopách. Je to opravdu velmi prosté!

Více než 300 transformačních příběhů

lidí z celého světa

Zde si můžete přečíst, co o WILDFITu říkají klienti

Eric Edmeades
Poznejte zakladatele WILDFITu

V mládí Eric Edmeades zápasil s neustálými záněty krku a nosních dutin, s nadváhou, akné a chronickou únavou. Proto se Eric rozhodl začít experimentovat se změnou svého stravování. Během 30 dní všechny jeho symptomy zmizely. Začal se proto intenzivně zajímat
o stravování a jeho roli v dosažení skutečného zdraví.
Prostudoval stohy knih o výživě a studie o funkční antropologii. A výsledkem toho všeho byl WILDFIT.


V roce 2013 začal Eric s první malou skupinou 8 lidí. Jeho program opakovaně pomohl lidem zcela obrátit svůj zdravotní stav a získat zpět své přirozené zdraví. A tak vznikl WILDFIT, který umožnil již více než 30 000 klientů z celého světa zlepšit kvalitu svého života.

bottom of page