top of page

POZOR: Všechny ženy 30+, které trápí nedostatek energie a nadbytečná kila

OBJEVTE NOVOU CESTU K ZÍSKÁNÍ ENERGIE, TRVALÉMU ZHUBNUTÍ BEZ JOJO EFEKTU ZALOŽENÉ NA SVOBODĚ V JÍDLE

(To vše bez drastických diet, úmorného cvičení nebo doplňků stravy)
Dupatta_edited.jpg

11.09.2023

Začíná naše další Výzva

100 000+

Absolventů z celého světa

50+

Videí s obsahem programu

6+

Jazykových verzí

S věkem přibývají kila a zdravotní neduhy. Určitě hledáte způsob jak se jim vyhnout? Zkoušeli jste různé diety a programy, ale výsledek žádný? Jste na to sami a nevíte jak začít?

Ano, také to znám. 🙁

Image by Kevin Fitzgerald

👉 Cítíte, že potřebujete změnu. 
👉 Hledáte a chytáte se všeho, co je k mání. 
👉 Konzultujete to s blízkými a každý Vám říká něco jiného. 
👉 Jste zahlceni tolika zavádějícími informacemi, co je zdravé a co ne. 
👉 Možná jste už vyzkoušeli nespočet dietních programů.
👉 Chvíli to vypadá dobře… jenže nakonec to zase nefunguje. A jste opět na začátku.

Každý jsme totiž unikátní a potřebujeme přistupovat ke stravování podle svého,

abychom se cítili skvěle a nevytvářeli si pocit viny, který může vést ke vzniku zánětu, ze kterého se může postupem času vyklubat i vážnější nemoc. Ta se ve Vašem těle vyvíjí postupně a projevuje se různými menšími problémy s nejasnou příčinou, nabíráním váhy nebo chronickou únavou. 🙁


Tělo Vám dává najevo, že je něco špatně

Vaše tělo Vás bezmezně miluje a snaží se dělat všechno pro to, aby Vás ochraňovalo a podporovalo. A když mu budete naslouchat, zjistíte, že Vám dává vědět, co se mu líbí a co ne. Jenže tyto signály jsou často ignorovány. Důvodem je hlavně to, že svému tělu a jídlu špatně rozumíte.  
 

A co je horší? 🙁

 

Potravinářským průmyslem zmanipulované média, které Vám podstrkují rádoby "zdravé potraviny", které Vám ve skutečnosti škodí. Tím podporují farmaceutický průmysl a ďábelské kolečko pokračuje.
 

Jak z toho ven?
pexelsdanielreche15566912-61a33cce4d73e.jpeg

💡 Naštěstí pro Vás my už jsme si tím prošli, poučili se z toho a připravili program, který Vám dá potřebné informace, abyste se mohli začít svobodně a intuitivně rozhodovat, věděli jaké potraviny Vám zajistí zdravou váhu, pevné zdraví a díky kterým si prodloužíte život. A hlavně jakým potravinám se VYHNOUT. Pomůžeme Vám:
 

✔️ Získat svobodu v jídle

✔️ Naslouchat svému vnitřnímu hlasu
✔️ Odstranit z těla zánět a vyhnout se tak zhoubným nemocem.  
✔️ Zdravě hubnout, omládnout, zlepšit pleť, paměť a soustředění.
✔️ Navrátit Vám spoustu energie na všechny Vaše oblíbené činnosti. 
✔️ Přestat zneužívat stimulanty pro krátkodobé zvýšení své energie a začít se konečně cítit skvěle po celý den. 
✔️ Prodloužit si život a být spokojeni sami se sebou.
✔️ To všechno bez drastických diet a úmorných hodin cvičení.

Nejsou to skvělé vyhlídky? Já už to zažívám pár let a naši klienti také. Přesně to bych chtěla pro Vás - o tom je program Wildfit! 🙋‍♀️

17112wf_wildfitwordmarklogorebrand_vv_100920201-618161bddad4d.png

Co je WILDFIT 90denní výzva?

✔️ Více než 50 online videí, ve kterých Vás provedeme postupy jak trvale změnit svůj postoj k jídlu, mít kontrolu nad tím co jíte a změnit svůj životní styl.
 

✔️ Vše je vysvětleno jednoduchou formou bez zbytečně matoucích odborných termínů. Každé video je přímé a jednoduché na pochopení.
 

✔️ Program je pro Vás, ať už chcete snížit, zvýšit nebo si udržet svoji váhu nebo pokud prostě jen chcete žít delší a kvalitnější život a cítit se přitom skvěle.
 

✔️ WILDFIT 90 Vás naučí, jak vytrénovat svůj mozek, aby nechtěl jídla, která pro Vás nejsou dobrá, a naopak chtěl jídla která vám dodají spoustu energie a živin.
 

✔️ Již během prvních dvou týdnů ucítíte pozitivní změny a razantní zvýšení své energie a to Vás bude motivovat v dalším pokroku.

✔️ Pochopíte jak funguje Vaše tělo i strava, kterou jíte a jak jsou tyhle dvě věci vzájemně propojené.
 

✔️ Programem prošlo více jak 100 000 spokojených klientů!
 
Každý dokáže krátkodobě změnit své stravovací návyky. O tom ale WILDFIT není. Je to systém, který Vám pomůže k trvalé a udržitelné transformaci Vašeho zdraví a životního stylu.

pexelsdariashevtsova41175853-61a3425309513.jpeg

Toto je program, který konečně přináší opravdové a trvalé výsledky! Ode dneška za 90 dní můžete mít absolutní kontrolu nad svým jídlem i životem. S údivem budete sledovat, jak vaše tvary, pleť, svalová hmota a vaše energie prochází úplnou a trvalou přeměnou. Vaše tělo, váš mozek, vaše rodina i váš život vám za to poděkují.

Kdo jsem já?

052_edited_edited.jpg

Jmenuji se Zlata Poseltová a jsem certifikovaná WILDFIT koučka. Na svojí transformační cestu jsem se vydala v roce 2012, kdy jsem, aniž bych jakkoli změnila svoje dosavadní stravování, začala z ničeho nic mít problémy se zažíváním, kila začala jít nahoru a cítila jsem se neustále unavená a bez energie. Během mé cesty jsem narazila na nespočet dietních programů, ale žádný mi dlouhodobě nepomohl. 


To je však minulostí a od té doby jsem ušla dalekou cestu, spolupracovala s desítkami lidí, pomohla jim zhubnout, zlepšit celkové zdraví a zvýšit jejich energii. A to samé bych chtěla pro Vás! Protože když jste plní energie a cítíte se skvěle, tak všechny překážky v životě berete jako výzvu a užíváte si je! 

Řekněte sbohem "Někdy začnu" a přidejte se k naší výzvě ještě dnes
WildFit 90 denní výzva

Už žádné "někdy začnu" nebo přihlášení se do programu, který nikdy nedokončíte. WILDFIT je záměrně nastavený tak, aby vám postupně, krok po kroku pomáhal dosáhnout výrazných výsledků za 90 dní (ve většině případů dokonce i dříve!). Tento program je připravený tak, aby začal měnit váš život IHNED.

Získejte energii ke zdravějšímu a naplňujícímu životu

Stalo se vám v minulosti, že jste začali nějaký program, ale nedošli jste dále než do druhého dne? Nebo jste došli až dokonce, a přesto jste nezaznamenali žádnou změnu?

  • Pokud cítíte, že už jste zkusili všechno, a přesto jste se nezbavili nadbytečné váhy, nezískali jste energii, kterou chcete v životě mít nebo se necítíte tak mladí, jak byste se měli cítit, tak jste na správném místě.

  • Pokud jste unavení a otrávení pocitem bezmoci ohledně jídla a chcete opravdově vychutnávat zdravější jídla (ale ani si nejste jistí, jestli je to možné), tak jste na správném místě.

  • Pokud máte životní cíle a sny, ale nemáte energii na nich pracovat a víte, že lepší spánek a soustředění by vám k jejich dosažení pomohly, tak jste na správném místě

Nebudete v tom sami
Práce ve skupině

Každý někdy potřebuje podpořit. Proto pro vás bude k dispozici facebooková skupina, která vám bude pomáhat po celou dobu této vzrušující cesty k lepšímu zdraví. Už nebudete zažívat pocit, že jste ztracení a zahlcení zase dalším "dietním plánem", místo toho budete zaznamenávat nevídané úspěchy s WILDFIT komunitou po vašem boku.

WILDFIT nevyžaduje žádné cvičení

V žádném případě nechceme lidi odrazovat od cvičení, to určitě ne. Mnoho lidí se však domnívá, že cvičení je nejlepší způsob, jak změnit své tělo, ve skutečnosti to tak ale není. Ve většině případů je to spíš o jídle. Proto se WILDFIT soustředí na správnou nutriční volbu a nastavení mysli ohledně jídla.

Není to krátkodobá očista, při které hladovíte
zdravotní Šťávy

WILDFIT je životní styl a WILDFIT 90 denní výzva je o tom skutečně vnímat své tělo a postupně krok po kroku ho připravovat na nový způsob stravování.

Znáte takové ty dietní programy, které vás učí, jak přetrpět nízkokalorickou stravu? Tohle NENÍ jeden z nich. V tomto programu nebudete nikdy hladoví.

Nemusíte dokupovat žádné drahé instantní prášky a speciální doplňky stravy
Jen přirozená strava!
0095Výstřižek.PNG

WILDFIT po vás nebude chtít, abyste si nakoupili různé speciální doplňky stravy ani energy drinky. Všechny potraviny, které budete jíst, se dají sehnat v běžném supermarketu.

Program však není zcela bez výzev

Některé změny pro vás budou zcela bez námahy, ale některé pro vás budou výzvou. Proto je komunita i podpora kouče velice důležitá. A vy budete mít podporu na každém kroku tohoto programu.

Je to mnohem víc než jen výživový program
Osobní rozvoj Wildfit kouč

WILDFIT 90 je také cesta osobního rozvoje. Na jejím konci budete mít daleko lepší představou o tom kdo jste, proč děláte právě ta která rozhodnutí a budete vědět jak si vytvořit trvale udržitelnou změnu ve svém životě (jak v kuchyni tak mimo ni)

Co je ve WILDFIT programu zahrnuto?

WILDFIT 90 je transformační program pro zdraví, který vás naučí, jak trvale změnit svůj postoj k jídlu a mít kontrolu nad tím co jíte. Tato metodologie pomáhá lidem, kteří chtějí snížit, zvýšit nebo si udržet svoji váhu. Je vhodná jak pro atlety, kteří chtějí zlepšit svůj výkon, tak i pro lidi, kteří prostě jen chtějí žít delší a kvalitnější život. WILDFIT 90 vás naučí, jak vytrénovat svůj mozek, aby nechtěl jídla, která pro vás nejsou dobrá, a naopak chtěl jídla která vám dodají spoustu energie a živin.

👉 90 denní Wildfit program- obsahuje více než 50 online videí (dostupných současně v české i originální anglické verzi), ve kterých vás provedeme nastavením vaší mysli ohledně jídla a změnami životního stylu, které jsou jádrem filosofie WILDFITu. Vše je vysvětleno jednoduchou formou bez zbytečně matoucích odborných termínů. Každé video je přímé a jednoduché na pochopení, program sestává z modulů, ve kterých jsou ověřené postupy:

👉 Online kouČing-nebudete v tom sami, pokud si vyberete variantu s koučem, budeme každý týden mít online workshopy přes Zoom, kde budete mít možnost ujasnit si své informace, zeptat se na doplňující otázky a sdílet svoje pokroky. A pokud si vyberete samostudium bez kouče, nemusíte se obávat, budu vás podporovat přes email po celou dobu programu, případně si můžete zarezervovat individuální konzultaci.

✔️ Jak prodloužit svůj život a přitom zdravě zhubnout (7000 Kč)
 
✔️ Jak a z čeho připravit jídla, po nichž se budete cítit skvěle (2000 Kč)

✔️ Jak omladit svůj vzhled a zbavit se vrásek (4000 Kč)
 
✔️ Jak ušetřit za léky, doplňky stravy a návštěvy lékařů (2000 Kč
 
✔️ Jak ušetřit za kosmetiku a návštěvy dermatologů (3000 Kč)
 
✔️ Jak získat nekončící motivaci a energii do všech činností, které milujete (2000 Kč)

A mnohem a mnohem více, čekají Vás 3 měsíce poznávání převratných informací postavených na nových vědeckých studiích, díky kterým budete mílový krok před ostatními! 🤩

A co za tento revoluční 90denní WILDFIT program budu chtít? V zahraničí se prodává za cenu v přepočtu skoro 20 000 Kč, přitom byste museli ovládat angličtinu. Já jsem ho absolvovala za Vás, vše transformovala do češtiny a na základě práce s klienty přidala další informace a videa, které se nikde jinde nedozvíte. Máte k dispozici i originální verzi programu od zakladatele WILDFITu! Navíc jsem pro vás připravila různé formy studia, aby si mohl vybrat každý!

 

Samostudijní 90 denní WILDFIT program můžete pořídit již za 8760 Kč, ale to není vše!

A co získáte navíc ZDARMA? 🎁
Práce ve skupině

  • PODPORA SKUPINY🥰 (Po celou dobu 90 denní výzvy budete mít 24/7 k dispozici uzavřenou facebookovou skupinu, ve které můžete, sdílet svoje úspěchy v kruhu stejně naladěných lidí a vzájemně se podporovat. Po skončení programu budete mít doživotní přístup i do mezinárodní WILDFIT skupiny)

Digitální čtení

  • wildfit ŽivoT e-kniha 📗 (Na konci programu získáte zdarma knihu Wildfit život. Tato e-kniha vám pomůže začlenit do života vše, co jste se v průběhu WILDFITu naučili. Takže i po skončení programu budete mít k dispozici příručku, která vás bude provázet vaším WILDFIT životem)

Tisíce lidí po celém světě již objevili svobodu, která přišla s pochopením toho, jak funguje jejich tělo i strava, kterou jedí a jak jsou tyhle dvě věci vzájemně propojené. Tato směs selského rozumu s dynamikou Ericových technik behaviorálních změn dala vzniknout velice efektivnímu programu, kterým 90denní WILDFIT výzva je. Již během prvního týdne se naučíte, jak opět převzít otěže svého zdraví do vlastních rukou.

Kouč zdravého životního stylu
Garance vrácení peněz

Nemáte co ztratit! Mnoho našich klientů při začátcích s WILDFIT programem říkalo, že je to jejich poslední pokus udělat ve se svém životě nějakou změnu. Na konci programu pak byli šťastní, že tento pokus udělali. 
 
Takže moje otázka zní: Co můžete ztratit? S garancí vrácení peněz, kterou nabízím na 90 denní výzvu - samostudium není důvod nedat WILDFITu šanci. Pokud dokončíte alespoň 80% programu a odpovíte na 80% týdenních check-in dotazů a přesto nebudete spokojeni s výsledky, ráda Vám vrátím zpět Vaše peníze bez žádných všetečných otázek.

Ale sami uvidíte, že to nebude potřeba a i vy budete dalším příběhem úspěchu. 🙋‍♀️

Začněte žít svůj WILDFIT život již dnes
Try-WildFit_WF_Coach_01.jpg
WILDFIT 14 denní restart 

Zbavte se pocitu ztráty kontroly nad svými chutěmi za 14 dní!

(S možností plynule pokračovat do 90 denní výzvy)

Cena 

697 Kč

Začínáme již  11.09.2023

FCB9008a.png
WILDFIT 90 denní výzva - samostudium

Preferujete raději do toho rovnou skočit naplno? Vyzkoušejte si 90 denní WILDFIT formou samostudia. 

Cena 

8 760 Kč

Začínáme již  11.09.2023

Zlatý Wildfit.PNG
Zlatý  WILDFIT

Plně individuální WILDFIT 90 denní výzva přizpůsobená vašim potřebám s  individuálním koučováním přes Zoom

 

Cena

21 760 Kč

Začínáme 08.01.2024

Více než 300 transformačních příběhů lidí z celého světa

Zde si můžete přečíst, co o WILDFITu říkají klienti

Original on Transparent.png
17112wf_wildfitwordmarklogorebrand_vv_100920201-618161bddad4d.png
bottom of page